Спеціальні потреби

Вiктор Ющенко знову лiкується в Австрiї - 2004-10-01


Київ - 30 вересня. Сьогодні Віктор Ющенко знову відбув на лікування до Відня. Там він попросив журналістів припинити спекуляції довкола теми його здоров`я.

Разом з Ющенком поїхала його дружина Катерина та молодший син Тарас. Долікуватися Ющенка попросили лікарі. Вони кажуть, що деякі його аналізи далекі від норми і його стан може викликати занепокоєння. Між тим сам Ющенко, прибувши до Австрії, попросив журналістів не спекулювати на темі його здоров`я. «Лікарі підтвердили мій діагноз, а всі інші питання – до відповідних державних структур в Україні», – наголосив Ющенко. Він заявив, що готовий до «повної співпраці» зі слідчою комісією, і після повернення до Києва зустрінеться з її представниками. Своєму штабу він доручив надати всі матеріали щодо його хвороби, включно з висновками лікарів до Генпрокуратури.

Ющенко вважає, що історія, яка з ним трапилася, була спробою зробити «неконкурентним» найбільш рейтингового кандидата, і таким чином «розчистити поле для провладного кандидата». Прес-секратарка Ющенка каже, що хвороба Ющенка фактично вибила його із активної виборчої кампанії на декілька тижнів.

Поки що невідомо, коли Віктор Ющенко повернеться в Україну. Очікується, що в Австрії Ющенко обстежать додатково із залученням фахівців токсикологів та вірусологів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG