Спеціальні потреби

Голова Державного комітету з питань підприємництва України Інна Богословська проситься у відставку. - 2004-01-22


Голова Державного комітету з питань підприємництва України Інна Богословська піддала різкій критиці роботу економічного блоку уряду та першого віце-прем’єра Миколи Азарова. Саме через суперечності з ним Богослоська подала прохання про відставку.

Інна Богословська каже, що змушена була подати у відставку, оскільки принципово не згодна із політикою першого віце-прем'єра Микола Азарова. Він є талановим організатором, однак не може сприяти розвитку ринковової економіки, оскільки діє старими методами, каже Богословська.

Більшість ініціатив пана Азарова, говорить Богословська, спрямовані на збільшення податкового тиску. Богословська каже, що вимушена була вдаватися до країніх заходів, аби не допустити ухвалення ряду законів, розроблених міністерством фінансів. Критикує голова комітету і бюджет –2004 року, на її думку цей документ не задовольняє інтересів малого підприємництва.

Інна Богословська вже другий урядовець, який у заяві про відставку відзначив не згоду з методами роботи першого віце-перм'єр міністра Азарова. Саме неузгодженістю з міністерством фінансів пояснював свою відставку і міністр економіки Валерій Хорошковський. Богословська говорить, що із ним вона свої дії не узгоджувала, однак із висновками Хорошковського цілковито погоджується.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG