Спеціальні потреби

Звинувачено нападника на військовій базі у Техасі

Військового психіатра Нідала Гасана звинувачують у запланованому вбивстві скоєному під час нападу на техаській військові базі Форт-Гуд. Рівно за тиждень після того, як на базі пролунали постріли, проти чоловіка, який вважається головним винуватцем, застосовуються юридичні заходи: його звинувачують за тринадцятьма пунктами у навмисному вбивстві.

Як сказано у звинувачувальному акті, Гасан відкрив вогонь по неозброєних солдатах і цивільних, які готувались до дислокації в Іраку і Афганістані. 13 людей загинуло. 31 особа, включно з Гасаном, була поранена. Слідчі перевіряють усі версії, намагаючись встановити мотиви вбивці.

Американська преса повідомляє, що рік тому після обстеження Гасана лікарі звернули увагу на його психологічні проблеми. Колеги зазначають, що коли мова заходила про його мусульманську віру Гасан ставав зверхнім і войовничим. Однак, його визнали не схильним до насильства і залишили в лавах збройних сил.

Між тим Гасан залишається в техаському госпіталі. Правоохоронці говорять, що протягом слідства проти нього можуть бути висунуті додаткові звинувачення.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG