Спеціальні потреби

БЮТ: закон про фінансування соцстандартів слід скасувати


Депутат від БЮТ Олег Ляшко пропонує парламенту скасувати власне рішення щодо ухвалення закону про джерела фінансування збільшених соціальних видатків. Цей законопроект про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2009 рік" було схвалено другого листопада.

Власне, цей законопроект був поданий президентом Ющенком і став логічним продовженням ініціативи опозиційної фракції Партії регіонів, яка півроку домагалася ухвалення закону «Про підвищення соціальних стандартів».
Натомість закон, який пропонує відкликати Олег Ляшко вже чекають в Секретаріаті президента.

За словами заступника голови СП Олександра Шлапака, закон про фінансування підвищення соцстандартів президент підпише протягом доби , оскільки «в ньому немає жодних складнощів, документ надзвичайно простий».

«У документі три цифри, які необхідно закріпити як закон, і почати негайно заднім числом, хочу це підкреслити, як в законі сказано, з 1 листопада виплати людям підвищених зарплат і підвищених пенсій, найбіднішим верствам населення».

Закон «Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати» Ющенко підписав 30 жовтня. А далі подав до парламенту законопроект, який передбачав джерела фінансування соціальних видатків у бюджеті 2009 року.

Натомість бютівці не лише хочуть цей документ відкликати, але й заразом відкликати з посади першого віце-спікера Олександра Лавриновича. На засіданні парламенту 6 листопада саме Лавринович виніс на голосування президентський законопроект про внесення змін до держбюджету-2009
Фракція БЮТ вважає, що ухвалення цього закону пройшло з порушеннями регламенту, оскільки він не розглядався Бюджетним комітетом, а поправки до нього вносилися "з голосу".

Фракція БЮТ повідомила, що зібрала підписи понад 150 народних депутатів з вимогою зняття Лавриновича з посади віце-спікера.Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG