Спеціальні потреби

Ймовірно знайдено залишки літака Ер Франс


Команда бразилійського літака - що розшукував сліди авіалайнера Ер Франс, зниклого над Атлантичним океаном із 228 пасажирами на борту - виявила уламки речей на поверхні води. На другий день пошуків бразилійські пілоти побачили, ймовірно, залишки від літака Ер Франс. Серед них - крісло з салону літака, рятувальний жилет, куски металу і масляні плями на воді.

Це виявлено у двох місцях на відстані приблизно в 60 кілометрів і на віддалі 650 кілометрів від північно-східного побережжя Бразилії. Важливо те, що їх виявлено вздовж траєкторії рейсу 447.

Туди спрямовані бразилійські військово-морські судна. Підтвердження того, що це уламки саме з Аеробуса А-330 повинні бути зроблені на підставі ідентифікування виявлених матеріалів.

Тривають пошуки так званої «чорної скриньки» з даними про те, що могло трапитись. Надходження сигналів з цього пристрою запрограмовано на місяць часу.

Тимчасом з аеропорту імені Шарля де Голля, на передмісті Парижу, надходять вислови співчуття рідним загиблих. Трагедія шокувала країну. «Це катастрофа… жахливо…що ще можна сказати», - кажуть французи.

Відлунням цих слів є заява керівника компанії Ер Франс П’єра Енрі Ґуржона:

«Ця катастрофа є також катастрофою для усіх працівників і службовців Ер Франс, які тепер зайняті тим, що діляться з родинами жертв тим що мають, допомагаючи їм фінансово, поділяють їхній біль і є поряд у цей трагічний момент».

Пасажири на бору авіалайнера, що летів з Ріо-де-Жанейро до Парижа, були з 32 країн світу.

XS
SM
MD
LG