Спеціальні потреби

В Раді знову заговорили про об`єднання БЮТ та ПР


Ініціативу спікера Володимира Литвина щодо необхідності негайного реформування системи влади в Україні сьогодні прокоментував один із лідерів Партії регіонів Борис Колесников. Він заявив, що регіонали можуть підтримати конституційні зміни заради подолання кризи.

«Будь-які конституційні зміни можливі тільки в рамках заходів з подолання затяжної, я б навіть сказав – хронічної, кризи влади. І тут, на наше глибоке переконання, має бути приділена необхідна увага реформі системи місцевих органів влади, що припускає передачу значної частини повноважень місцевим органам самоврядування» - сказав депутат.

Щодо розмов про можливу коаліцію Блок Юлії Тимошенко та Партії регіонів, які активізувалися після відставки Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ, то, за словами Колесникова, ніяких переговорів щодо цього не ведеться. Однак, він відразу ж зазначає, що регіонали ніколи не відмовлялися від конструктивного діалогу заради подолання системної кризи в країні.

Нагадаємо, що кілька місяців тому БЮТ та Партія регіонів практично домовилися про проведення конституційної реформи в Україні, однак в останній момент домовленості були порушені через амбіції обох політичних сил очолити уряд.

Разом у БЮТ та Партії регіонів достатньо депутатських голосів, аби внести зміни до Основного Закону країни.

Останнім часом українські ЗМІ повідомляють про наявність кількох точок зору у середовищі Партії регіонів щодо союзу з БЮТ. Частина лідерів партії схиляються до того, аби підтримати зміни до Конституції, пропоновані соратниками Юлії Тимошенко. Одним із авторів нового проекту Конституції називають відомого юриста та політика Віктора Медвечука, який, як відомо, є кумом російського прем`єра Володимира Путіна.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG