Спеціальні потреби

‘Дойче Пост’ скорочує 9,5 тисяч робочих місць у США


Міжнародна поштова компанія «Дойче Пост», відома у світі ще як DHL, заявила про намір скоротити у Сполучених Штатах дев’ять з половиною тисяч робочих місць. Це в додаток до тих майже п’яти з половиною тисяч, про які було заявлено ще на початку цього року. Втім, головна проблема тут криється в тому, що більшість людей буде звільнено у місті Вілмінгтон, штат Огайо, де розташований центральний офіс DHL. Для міста, з населенням у лише 13 тисяч людей, така новина стала приголомшливою. Мешканці шоковані тим, що найбільший працедавець міста залишить без роботи кілька тисяч людей.

Губернатор штату Огайо обговорює з місцевими посадовцями альтернативу втраченим робочим місцям і намагається отримати урядові кошти для перекваліфікації кількох тисяч безробітних.

Працівник DHL Дервін Бостік сумнівається, що перекваліфікація буде виходом зі становища. Нещодавно він став інвалідом і втрата роботи для нього стане жахіттям:

«Я вдвічі повільніше рухаю ногами тому сумніваюся, чи зможу робити ще щось, чи зможу прогодувати свою сім’ю».

І Бостік – не єдиний. Ланцюгова реакція може датися взнаки. Місцеві посадовці кажуть, що принаймні 18 компаній напряму залежать від бізнесу поштових перевезень. Мер міста Девід Ріск розуміє усю складність ситуації, але запевняє, що місто зможе вижити:

«Ми не станемо містом-привидом. У нас чудова громада, тут живуть прекрасні люди і ми спільними зусиллями щось таки придумаємо».

Базована у Німеччині поштова компанія прогнозує, що внаслідок економічного сповільнення втратить у цьому році понад півтора мільярда доларів. А для мешканців цього американського містечка, втрату важко оцінити.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG