Спеціальні потреби

Джордж Буш висловлює оптимізм щодо стану економіки США


Згідно із щойно опублікованим звітом Міністерства праці США, у квітні інфляція в країні сповільнилась, хоча і продовжувала зростати. Однак Президент Буш вважає, що економіка країни достатньо сильна, щоб пережити тяжкі часи. Незважаючи на те, що рівень впевненості американських споживачів впав до найнижчої позначки за останні 28 років, президент говорить, що у певних економічних галузях відбувається прогрес. Джордж Буш прокоментував ситуацію після зустрічі з головою міністерства фінансів Генрі Паулсоном.

Незважаючи на тривалі економічні проблеми, спричинені падіннями на ринках нерухомості та споживчого кредитування, Президент Буш висловлює оптимізм щодо стану американської економіки.

По завершенні п’ятиденного візиту на Близький Схід, Президент Буш зібрав у Білому домі представників преси. Перед тим він провів зустріч з міністром фінансів Сполучених Штатів Генрі Полсоном, який повідомив, що ситуація в країні на ринках нерухомості та кредитування дещо покращилась. Під час прес-конференції Джордж Буш зазначив:

“Ми довго обговорювали ситуацію на ринку нерухомості. Зокрема нову програму “Нова надія”. Секретар Полсон запровадив декілька ініціатив, щоб допомогти людям отримати фінансову допомогу та додаткове фінансування, аби вони не втратити свою нерухомість”.

За словами президента, від часу, коли стартувала програма, майже півтора мільйона власників будинків скористалися полегшеними умовами виплати житлових кредитів:

“Наші співгромадяни вже мали можливість переконатися, що головні гравці на ринку кредитування нерухомості, за сприянням Конгресу, дійсно стабілізують ринок та допомагають людям зберегти власне житло”.

Економічні звіти, зроблені деякими урядовими організаціями прогнозують, що найгірший період в американській економіці вже позаду. Вони передбачвють невеликий економічний ріст у наступні три-шість місяців. Департамент торгівлі США говорить, що за минулі місяці кількість новобудов зросла на 8%, що є найвищим показником за останні два роки.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG