Спеціальні потреби

Кількість жертв циклону у Бірмі може перевищити 10 тисяч


Кількість загиблих у результаті потужного циклону, що пройшов у суботу у Бірмі, може перевищити десять тисяч. Безвісти пропалими вважають тисячі осіб. Уряд збільшує статистику смертності, з надходженням інформації з віддалених районів країни.

Із суботи агентства допомоги постачають воду та продукти харчування до регіону. Сотні тисяч людей втратили дах над головою. Одне з найбільших міст Бірми – Рангун залишається без електропостачання. Люди намагаються розчистити вулиці від дерев та електричних стовпів. У місті відновив роботу аеропорт, який був закритий із суботи. Уряд оголосив Рангун та ще п'ять центральних та південних штатів зоною стихійного лиха.

Сполучені Штати чекають на дозвіл уряду Бірми надати країні допомогу. Представники ООН також не можуть без дозволу потрапити до країни. Очевидці трагедії скаржаться, що керівництво Бірми не достатньо допомгає постраждалим. Не зважаючи на стихійне лихо, військовий уряд Бірми каже, що запланований на неділю конституційний референдум відбудеться.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG