Спеціальні потреби

Джордж Буш: Незалежність Косова принесе мир на Балкани


У Косово, яке в неділю проголосило свою незалежність, тривають суперчки між прихильниками та противниками цього рішення. Тим часом багато країн Європи та Сполучені Штати підтверджують свій намір визнати нову державу Косово і заявляють про свою підтримку її уряду. Президент Буш заявляє, що проголошення незалежності Косова є історичним кроком, який принесе мир на Балкани.

Виступаючи у вівторок у Танзанії, Президент Буш заявив, що Сполучені Штати будуть працювати з лідерами Косова і найближчим часом встановлять з Пріштіною дипломатичні відносини.За словами Президента США історія доведе правильність цього кроку.

У вівторок було також ухвалене рішення про передислокацію миротворців НАТО на кордон Косова та Сербії для захисту прикордонних пунктів на які нападає сербська опозиція.

За повідомленнями офіційних осіб Косова, серби уже здійснили підпал двох перепускних пунктів, встановлених на кордоні біля міста Мітровіца. Сербські протестувальники заявляють, що не дозволять відокремити кордоном сербів від сербів. Працівників блок-постів серед яких були представники ООН та Косовської поліції евакуйовано.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG