Спеціальні потреби

Іноді вигляд політика говорить більше, ніж його слова


Політики – це люди, які завжди на виду. Тому їм, як і зіркам шоу-бізнесу, потрібно приділяти не менше уваги своїй зовнішності, аніж тому, що вони говорять чи роблять. Політичним консультантам в Америці потрібно терміново почати вивчати журнали мод, адже їхні підопічні постійно працюють неначе моделі на подіумі. Часом вигляд кандидата може сказати більше, ніж розумні слова, які він виголошує.

Редактор рубрики моди газети “Вашингтон Пост” Робін Джіван зазначає:

“Часом тканина в горошок є просто тканиною, але трапляються моменти, коли через якісь деталі одягу ми відволікаємось від головного, про що каже кандидат”.

Робін Джіван є авторитетом у світі політичної моди. Це вона вказує Гілларі Клінтон на недоліки її гардеробу, критикує Ричарда Чейні за невдалий зимовий одяг і дорікає Кондолізі Райс за не зовсім пристойні чоботи. Чи можливо пані Клінтон намагається своїм одягом виділитися серед інших? Чому вона обирає яскраві кольори? Робін Джіван каже, що Гілларі однозначно грає на тому, що вона жінка... коли це працює. Яскраві кольори не завжди всім до вподоби, але їх помічають.

Якщо колір – це родзинка Гілларі, то зачісками хваляться чоловіки, – каже Робін Джіван:

“Руді Джуліані, побривши голову, практично врятував свою кампанію. Лисіючі чоловіки, запам’ятайте, зачіска “три пера” не личить нікому з вас. Чи це дружина йому порадила, чи інші люди, але різниця неймовірна”.

Джон Едардс виглядає як голлівудська версія президента, але він дещо скований. Над його дорогою та пишною зачіскою досі потішаються глядачі Ют’юбу. Але коли йдеться про неформальний вигляд то тут він неперевершений.

Робін Джіван: “Своїм приємним неформальним виглядом він ніби наголошує про походження зі скромної сім’ї”.

Інший кандидат – Фред Томсон, мабуть встав не з тієї ноги, взувши шикарні гуччі на ярмарку в аграрному штаті Айова. На думку Робін Джіван, формальний одяг також треба вміти носити правильно:

“Є чоловіки, які знають, що найкраще вони виглядають в костюмах. Наприклад, Міт Ромні користується тим, що йому личить костюм”.

Але занадто тісних сорочок варто уникати. Часто комір сорочки виглядає так, ніби

хоче задушити свого власника. Барак Обама і останнім часом Фред Томсон на офіційні заходи перестали надягати краватку. Робін Джіван зазначає, що нестандартним виглядом вони хочуть показати, що вони нетипові кандидати.

І нарешті останній штрих, який може допомогти багатьом чоловікам. Краватки червоного кольору – це сьогодні не в моді. Тих з кандидатів, які обрали не червоні краватки, одразу можна записати до переліку людей з кращим смаком.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG