Спеціальні потреби

Чи слід чоловікам одружуватися з надто рішучими жінками?


Скажімо, діловими жінками, які зацікавленні зробити професійну кар'єру? Американський діловий журнал «Форбс» радить - ''Не слід''. Опублікована цього тижня стаття на дану тему, як і можна було очікувати, наробила у США багато галасу, і далеко не позитивного.

Спочатку хтось думав, що це сатира. Виявилося, що ні. У своїй статті Майкл Нор - головний редактор Інтернет-версії журналу Форбс пише, що згідно з кількома дослідженнями жінки-професіонали частіше розлучаються, швидше готові зрадити, не зацікавлені мати дітей, а якщо їх і народжують, то незадоволені цим. 37-річний журналіст з бізнесу підсумовує: «Чим успішнішою стає жінка, тим більше шансів, що вона буде не задоволена вами».

Реакція, з боку жінок, не забарилася. Гелен Фишер – антрополог з Ратґерського університету говорить так: «Я здивована, що чоловіки так думають. Я здивована, що він це написав. Я здивована, що хтось це опублікував, і зокрема Форбс». А стосовно того, що працюючі жінки поспішають розлучитися вона каже таке: «Освідченні жінки мають більше альтернатив, а тому вони швидше покинуть невдале подружжя. Вони навряд чи залишать добру сім'ю».

А що думають з цього приводу пересічні жінки? У цій групі є як розлучені, так і заміжні жінки. Джоу Пьяцца говорить так: «Як на мене, це жахливо, що він дає привід самітнім чоловікам ходити з нецікавими, поверховими жінками, які не кидають їм виклик». А Чамтулі Гак додає: «Він не розуміє ані жінок, ані чоловіків. Коли я виходжу з хати я маю нагоду зрадити, бути не щасливою чи не задоволеною усім, і я гадаю, це не вірно». «Під кінець дня цей чоловік не довіряє відносинам, він не довіряє шлюбові. Особисто я б з ним не одружилася», - говорить Расті Робертсон. А Ронна Лічтенштей говорить так: «Якщо б він дійсно турбувався майбутнім, як наприклад створенням міцної родини, він написав би змістовнішу статтю».

Аби долити масла до вогню, викликаного статтею у журналі Форбс, жінка-письменниця написала замітку під назвою «Не одружуйтесь з ледачим чоловіком».

XS
SM
MD
LG