Спеціальні потреби

Безсмертний переходить на роботу в кампанiї


Роман Безсмертний подав у відставку, щоб зосередитись на виборчій кампанії. Про це віце-прем`єр з регіональної політики заявив сьогодні на прес-конференції у Києві. Напередодні 22-го листопада голова ради партії “Народний Союз Наша Україна” говорив про майбутні вибори та відзначення річниці Помаранчевої революції.

Попереджаючи можливі закиди у використанні адміністративного ресурсу, Роман Безсмертний перед початком парламентської кампанії залишає свою посаду в уряді. Віце-прем`єр з регіональної політики подав заяву про відставку і віднині планує зосередитись на керівництві виборчим штабом “Народного Союзу Наша Україна”. Як пообіцяв голова ради НСНУ, зі своїх посад на час парламентських виборів підуть усі члени партії, які займатимуться адмініструванням кампанії. Утім, це не стосується “першої п`ятірки” виборчого списку “Нашої України”, які залишаться на своїх місцях, -- каже Безсмертний.

Стосовно ж того, хто очолить партійну п`ятірку, то голова ради НСНУ, котрий активно просував ідею очолення списку президентом, схоже, не полишає надії на те, що першим номером стоятиме все-таки Ющенко, а вже після нього йтиме прем`єр Єхануров. Дискусію про перший номер виборчого списку в партії ще не завершено, -- каже Безсмертний: «Прем`єр просто зобов`язаний бути в списку, інша справа, де він, на якому він номері там», сказав екс-вiце-прем`єр.

Відповідаючи на запитання про те, чи будуть усунені з виборчого списку “Нашої України” особи, причетні до корупційного скандалу, Безсмертний сказав, що партія не приймає такого роду ультимативних вимог:

«Я не уявляю революцію помаранчеву без усіх тих, про кого ви говорили. І мені... не хотілося б, щоб ми викидали на основі чуток, анекдотів когось із помаранчевої команди».

А говорячи про можливе блокування на виборах “Нашої України” з Блоком Юлії Тимошенко та ймовірну післявиборчу коаліцію в уряді, заявив, що не бачить Тимошенко прем`єром:

«Моя позиція полягає в тому, що таланти Юлії Володимирівни треба застосувати на іншому місці, а не на посаді прем`єр-міністра».

Утім, як підкреслив голова ради НСНУ, це його особиста думка.

Що ж до ймовірності післявиборчої коаліції з Партією регіонів Януковича, то Безсмертний не дає такій коаліції шансів:

«Я не бачу таких можливостей, щоб наша партія чи наш блок навіть після виборів вступили в переговори із Партією регіонів».

Окрім виборів, Роман Безсмертний говорив про відзначення річниці помаранчевої революції. Він очікує, що на Майдані 22-го листопада збереться півмільйона людей, і заспокоює, що жодних провокацій, попри погрози противників Майдану, боятися не слід. За його словами, від спокуси вдастися до провокацій захищає вже сама по собі така кількість людей. Безсмертний повідомив, що “омону” прибуде лише стільки, скільки необхідно для охорони вищих офіційних осіб, і що гроші на свято – на телетрансляцію і сцену, медичне забезпечення і польові кухні – візьмуть з благодійних пожертвувань, зроблених рік тому прихильниками Помаранчевого Майдану. Зекономлені від революції кошти цей рік ніхто не чіпав, -- каже Безсмертний, і обіцяє після 22-го прозвітувати про їх використання.

Голова ради «Народного Союзу Наша Україна» підтвердив також, що Юлія Тимошенко виступить на Майдані, і що її виступ відбудеться перед промовою Віктора Ющенка.

XS
SM
MD
LG