Спеціальні потреби

Новий указ РФ стосовно землі в Криму - підтвердження обґрунтованості санкцій, - Посольство США


Нове рішення російського президента Путіна внести землі в Криму до переліку територій, якими можуть володіти лише особи з російським громадянством, - ще одне підтвердження підстав для санкцій. З такою заявою виступило Посольство США в Україні.

В заяві, розміщеній у соцмедіа йдеться: «Новий "указ" Росії про обмеження прав власності на більшість земель у Криму і надання таких прав лише росіянами просто підсилює основу для міжнародних санкцій. Ми вкотре твердо повторюємо: #КримЦеУкраїна».

Представництво президента України в Криму заявило, що указ порушує Женевську конвенцію а також може становити порушення конвенції з прав людини.

Указ Путіна «означає, що громадяни, які не мають окупаційного примусового громадянства РФ, та на законних підставах до окупації отримали у власність земельні ділянки на узбережжі півострова, тепер повинні їх або продати протягом року, або отримати російський паспорт, або переписати ділянку на фірму з російською реєстрацією», - йдеться у повідомленні представництва президента України в Криму.

Дивіться також: ООН виділяє Україні 33 мільйони доларів на боротьбу з коронавірусом на Сході України. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG