Спеціальні потреби

Трамп підтвердив кібернапад США на російську «фабрику тролів»


В інтерв‘ю The Washington Post президент США Дональд Трамп підтвердив, що дав вказівку провести кібернапад на російське Агентство досліджень Інтернету в 2018 році.

Агентство, яке також називають «фабрикою тролів», у США звинувачують у проведенні масштабної кампанії із втручання до американських президентських виборів 2016 року.

В рамках американського кібернападу, Кіберкомандування США відключило доступ до Інтернету для будівлі, де розташовано агентство в Санкт-Петербурзі під час проміжних виборів до американського парламенту в 2018 році, пише видання.

В інтерв‘ю Трамп наголосив, що він вжив дій у відповідь на розвідувальну інформацію стосовно дій Росії. Він також зауважив, що його попередник на посту президента США Барак Обама не вживав відповідних дій перед президентськими виборами 2016 року. «Ніхто не був більш жорстким по відношенню до Росії, ніж я», - зауважив Трамп.

В грудні 2016 року Обама оголошував санкції проти Росії за її спроби втрутитись до виборів у США. Декількох російьских дипломатів було видворено зі США.

Дивіться також: Чим нові візові правила у США загрожують українським студентам? Відео

Чим нові візові правила у США загрожують українським студентам? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:57 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG