Спеціальні потреби

Microsoft порадився з Трампом про купівлю TikTok


Американська компанія Microsoft продовжить працювати над можливою купівлею популярної серед американської молоді китайської соцмережі TikTok. Таке рішення компанія прийняла після розмови її керівника з президентом США Дональдом Трампом, йдеться в блозі Microsoft.

«Після розмови керівника Microsoft Сатья Наделла з президентом Дональдом Трампом, Microsoft готовий продовжити дослідження можливості придбання TikTok у США», - повідомили у компанії.

В результаті придбання, переговори з якого мають завершитись до 15 вересня, компанія додасть «світовий рівень безпеки, приватності та захисту цифрових технологій» до того, що «люблять користувачі TikTok» - запевнили у Microsoft.

В інтерв‘ю Fox News в неділю держсекретар США Майк Помпео закликав американців визнати загрозу, що надходить від таких компаній, як TikTok та WeChat, а саме, що «вони надають дані безпосередньо Комуністичній партії Китаю, їх апарату нацбезпеки»

«Це може бути система розпізнавання обличчя. Це може бути інформація про проживання, телефони, друзі, з якими вони пов‘язані», - наголосив Помпео, підкресливши, що ці питання стосуються нацбезпеки і президент США чітко заявив про свій намір їх вирішити.

В суботу Трамп висловлювався проти придбання TikTok американськими компаніями, але, видається з повідомлення компанії, Microsoft зміг переконати Блій дім у доцільності такого обговорення.

Дивіться також: У суботу астронавти Боб Бенкен і Даг Герлі покинули МКС і повертаються на Землю. Відео


XS
SM
MD
LG