Спеціальні потреби

Федеральний резерв США надасть $ 2,3 трильйона кредитів, щоб підтримати економіку у час епідемії


Голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл
Голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл

«Від людей вимагають призупинити свої життя та добробут, що несе значні втрати для економіки та людей, - заявив голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл під час виступу на онлайн конференції організованій Brookings Institution. - Ми маємо зробити все, щоб полегшити ситуацію для тих, хто страждає заради загального блага».

Пауелл представив деталі програми з підтримки американської економіки. Пакет зокрема передбачає надання чотирирічних кредитів компаніям, які мають до 10 000 співробітників з відтермінуванням виплат за кредитом на рік. Федеральний резерв також надасть 500 мільярдів доларів кредитів місцевим урядам та урядам штатів а також розширить існуючі програми підтримки бізнесу, щоб охопити програмами підтримки великий бізнес.

В той же день Міністерство праці США повідомило, що 6,6 мільйонів американців стали на облік за безробіттям за останній тиждень.

«Ми з вражаючою швидкістю пересуваємось від найнижчих цифр з безробіття за 50 років до дуже, дуже високих, хоча і тимчасових, значень», - додав Пауелл.

Дивіться також: Чим скорочення бюджету загрожує Українському інституту? Відео

Чим скорочення бюджету загрожує Українському інституту? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

XS
SM
MD
LG