Спеціальні потреби

Біткоїн виріс у ціні, після заяви Tesla про купівлю криптовалюти


Курс криптовалюти «біткоїн» виріс на 10% після того, як виробник електромобілів Tesla повідомив, що придбав біткоїнів на 1,5 мільярда доларів. В компанії також наголошують, що почнуть приймати цю криптовалюту в якості оплати «в рамках закону і, спершу, на обмежені основі».

В своєму звіті, поданому до Комісії США з фондового ринку та цінних паперів, компанія зазначила, що придбання біткоїнів надасть «більше гнучкості для диверсифікації та максимізації віддачі на наші кошти», але зауважили, що ціна біткоїна схильна до коливань.

Впродовж минулих тижнів Ілон Маск розміщував у Twitter позитивні відгуки про біткоїн та іншу криптовалюту «доджкоін». Два тижні тому Маск додав хештег #bitcoin до своєї біографії, зауваживши: «в ретроспективі, цього було не уникнути». Оглядачі пов‘язали ці пости із зростанням курсу цих криптовалют.

Раніше Комісія США з фондового ринку та цінних паперів звинувачувала Маска у спробі впливати на ранок через твіти, зокрема, осуд Комісії викликав твіт 2018 року Маска про те, що його компанія торгуватиметься по 420 доларів за акцію. Маск, зрештою, мав сплатити штраф і полишити місце в правлінні компанії, пише CNBC.

Дивіться також: Чому Безос іде з посади гендиректора Amazon, і які це матиме наслідки для компанії? Відео

XS
SM
MD
LG