Спеціальні потреби

Американські танки Абрамс «скоро» будуть в Україні, оголосив міністр оборони США


На зустрічі у Рамштайні американський міністр оборони Ллойд Остін вітав новопризначеного українського міністра оборони Рустема Умєрова. 19 вересня 2023 р.
На зустрічі у Рамштайні американський міністр оборони Ллойд Остін вітав новопризначеного українського міністра оборони Рустема Умєрова. 19 вересня 2023 р.

Міністр оборони США Ллойд Остін оголосив, що українські збройні сили незабаром отримають перші американські важкі танки Абрамс.

Я також маю приємність оголосити, що танки Абрамс М-1, раніше обіцяні Сполученими Штатами, скоро в’їжджатимуть в Україну.
Ллойд Остін

Ллойд Остін повідомив про це в Німеччині на базі Рамштайн 19 вересня, відкриваючи п’ятнадцяту зустріч представників приблизно п’ятдесяти країн у Контактній групі оборони України.

Американський міністр сказав, що танки будуть в Україні «скоро».

На початку серпня у Вашингтоні підтвердили відправлення у Європу першої партії з понад тридцяти модифікованих для України Абрамсів M1-A1 з амуніцією, запчастинами та іншим спорядженням.

Українські танкісти навчалися застосовувати Абрамси на базах в Німеччині з весни цього року.

Танки Абрамс долучаться до іншої бронетехніки наданої Україні за понад рік з часу відкритого російського вторгнення.

Перші важкі танки західного виробництва Україні вирішила надати Велика Британія - Челленджер-2, а згодом Німеччина погодилася з наданням своїх танків Леопард -2 і Леопард-1, скоординувавши крок з рішенням США щодо Абрамсів.

В день засідання в Рамштайні 19 вересня також повідомили, що Данія передасть Україні ще сорок п’ять танків, а саме тридцять Леопардів-1 і п'ятнадцять танків радянської моделі T-72.

Український контрнаступ цього літа показав, що навіть новітні важкі танки вразливі в умовах застосування мін і керованого протитанкового вогню, але військові підкреслюють, що бронетехніка виконує одну з найважливіших функцій, захищаючи українських солдатів.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG