Спеціальні потреби

Росія все більше робить ставку на кількість війська, протиставляючи це якості війська України


Адмірал Роб Бауер голова військового комітету НАТО. Архівне фото
Адмірал Роб Бауер голова військового комітету НАТО. Архівне фото

Голова військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер назвав війну Росії в Україні найбільшою загрозою євроатлантичній безпеці за десятиріччя.

У спілкуванні з пресою після засідання військового комітету НАТО в Брюсселі, Бауер прокоментував майбутній розвиток війни Росії в Україні. Він вказав, що Росія все більше покладається на додаткову мобілізацію та використання у війні значної кількості застарілих танків, намагаючись кількістю переважити українське військо.

"Ми побачимо, що росіяни зосередяться на кількості, більшій кількості мобілізованих, погано навчених з застарілим оснащенням, але у великій кількості", - каже посадовець. А українці, зауважує він, "зосередяться на якості із західними системами зброї та західним навчанням. Це буде велика зміна у наступні місяці, я б сказав".

Під час засідання комітету, очільників оборонних відомств країн НАТО про ситуацію на полі бою поінформували представники української сторони, сказав посадовець.

"Війна Росії проти України - це найбільша загроза євроатлантичній безпеці за десятиріччя, - каже Бауер. - Те, що Москва сподівалася буде триденною війною вже триває 15-тий місяць. Міць і відданість українських військових і українського народу постійно нас дивують. Сьогодні у нас була окрема сесія присвячена військовому становищ в Україні і довкола неї. Український військовий представник подав подробиці про становище і окреслив ту підтримку, яка потрібна Україні, щоб воювати за те, що по праву належить їй".

В статті використано матеріал Reuters

Форум

XS
SM
MD
LG