Спеціальні потреби

Понад 200000 солдатів і 1800 офіцерів РФ вбито чи поранено під час війни в Україні – командувач сил НАТО в Європі


Зруйнований російський танк T-72B3 встановлено в Таллінні на перші роковини російського повномасштабного вторгнення до України
Зруйнований російський танк T-72B3 встановлено в Таллінні на перші роковини російського повномасштабного вторгнення до України

"Масштаб цієї війни неймовірний", – заявив генерал Крістофер Каволі, командувач Об'єднаних сил НАТО в Європі. Каволі поділився оцінками втрат росіян у своїх ремарках на почесному обіді в мерії Гамбурга в п'ятницю, повідомляє німецьке агентство DPА, пише MarketCenter.

Понад 200 000 російських солдатів та понад 1800 офіцерів вбито чи поранено, Росія втратила більше ніж 2 000 бойових танків, а в середньому російське військо вистрілює 23 000 артилерійських снарядів щодня, заявив він.

Посадовець наголосив на важливості прискорення виробництва зброї, в НАТО а також наявність високоточної зброї.

У війні проти України Росія втратила більше людей, ніж в усіх своїх війнах після Другої світової війни, разом узятих, підрахували експерти Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS). Вашингтонські аналітики вважають, що лише вбитими Росія втратила від 60 до 70 тисяч осіб. А загальні втрати – убиті, поранені та зниклі безвісти – серед російських військових, бойовиків ополчення та приватних підрядників з групи "Вагнера" за перший рік війни сягають чверті мільйона осіб (від 200 до 250 тисяч).

У своєму дослідженні, присвяченому річниці російського вторгнення, вашингтонські аналітики пишуть, що «хоча деякі типи авторитарних режимів готові погоджуватися на великі втрати в міждержавних конфліктах, кількість російських втрат є безпрецедентною для Росії після Другої світової війни».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG