Спеціальні потреби

Союзники НАТО тісно співпрацюють, щоб притягнути Росію до відповідальності за її неспровоковану війну проти України - Блінкен


Держсекретар США Ентоні Блінкен 
Держсекретар США Ентоні Блінкен 

Держсекретар США Ентоні Блінкен у своєму привітанні Данії з Днем Конституції наголосив на необхідності притягнути Росію до відповідальності за її війну в Україні.

«У якості союзників по НАТО ми посилюємо трансатлантичну безпеку та тісно співпрацюємо, щоб притягнути Росію до відповідальності за її неспровоковану та невиправдану війну проти України», - йдеться в заяві Блінкена.

«Данія близький друг та союзник Сполучених Штатів…Віддані свободі, колективній безпеці та правам людини працюємо разом, щоб захиститись від загроз демократії, вирішити кліматичну кризу та відповісти на інші глобальні виклики, дати відповідь діям режимам, які намагаються придушити фундаментальні свободи та підірвати заснований на міжнародних нормах правопорядок», - заявив очільник зовнішньополітичного відомства США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG