Спеціальні потреби

Джилл Байден зустрілась з українськими біженцями на сході Словаччини


Перша леді США Джилл Байден зустрілась з українськими біженцями на сході Словаччини у неділю, в останній день свого чотириденного візиту до Румунії та Словаччини, повідомляє агентство Рейтер.

Джилл Байден у День матері зустрілась з сім’ями вимушено переміщених українців, волонтерами та місцевими працівниками, у центрі для біженців у Кошице – одному з найбільших пунктів перетину кордону для 400 тисяч українців, які прибули до Словаччини від початку війни.

Перша леді, яка викладає у коледжі у штаті Вірджинія, також відвідала місцеву школу, до якої ходять діти українських вимушено переміщених родин. «Серця американців з українськими матерями сьогодні», - сказала вона.

Пізніше Перша леді та прем’єр-міністр Словаччини Едуард Хегер відвідали головний пункт перетину кордону між Україною та Словаччиною Вішнє Нємєцьке.

Перша леді висловила подяку офіційним особам на неурядовим організаціям та приєдналась до молитви за українських біженців в імпровізованій у наметі капличці.

Джилл Байден залишить регіон у понеділок.

Більшість українських біженців, які перетнули кордон зі Словаччиною, вирушають в інші країни. Понад 74 тисяч українців залишились та отримали тимчасовий захист на території країни з населенням 5 з половиною мільйонів осіб.

В матеріалі використані джерела Рейтер.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG