Спеціальні потреби

Папа Франциск закликав до Великоднього перемир’я в Україні


Папа римський Франциск
Папа римський Франциск

Папа римський Франциск закликав до Великоднього перемир’я в Україні, щоб мати змогу домовитись про мир, та наголосив на тому, щоб лідери мають «піти на жертви заради добробуту народу».

Цієї неділі християни західного обряду починають Великодній тиждень. Святкуючи Вербну неділю на площі Святого Петра у Ватикані, понтифік закликав «скласти зброю та почати Великоднє перемир’я, не перезарядити зброю та знову почати бої, ні! Перемир’я, щоб досягти миру за допомогою справжніх переговорів», - йдеться на офіційному порталі Ватикану Vatican News.

Папа Франциск не сказав напряму про вторгнення Росії в Україну, втім послання його було чітким.

«Насправді яка це буде перемога, якщо хтось встановить прапор на горі руїн?», - сказав папа. Під час недільної молитви понтифік засудив «безглуздя війни», яка примушує людей здійснювати «бездушні акти жорстокості».

«Коли ми вдаємось до насильства, ми втрачаємо розуміння того, хто миє в світі та здійснюємо бездушні акти жорстокості». Папа Франциск оплакав «невиправдану загибель чоловіків та синів…біженців, які втікають від бомб…молодих людей, яких позбавляють майбутнього».

В матеріалі використані джерела Vatican News.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG