Спеціальні потреби

Українські активісти вийшли на масштабний мітинг в столиці США, Вашингтоні 


мітинг біля Меморіалу Лінкольна в американській столиці
мітинг біля Меморіалу Лінкольна в американській столиці

Українці в США зібрались мітинг біля Меморіалу Лінкольна в американській столиці, місті Вашингтон. Акцію приурочили до відрахування одного місяця із дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну, яке почалось 24-го лютого, 2022 р.

Організаторами події виступили такі громадські об'єднання як United Help Ukraine, Український Конгресовий Комітет Америки, U.S. Ukrainian Activists, Razom, а також "Renew Democracy Initiative". Як стверджують активісти, вони вдячні тій роботі на підтримку України, яку вже проробила чинна адміністрація 46-го президента США Джо Байдена, "але іще багато роботи попереду". Вони закликають США:

1. Закрити небо і забезпечити Україну ефективними системами протиповітряної оборони;

2. Припинити ділові зв'язки з РФ та відключити усі рос. банки від SWIFT;

3. Надати гуманітарну допомогу;

4. Спростити процедури для українських біженців у США.

В рамках події слово мають: Президент Зеленський (відеозвернення), посолка України в США Оксана Маркарова, колишня посолка США в Україні Марі Йованович, директор відділу захисту демократії та засновник "Weekly Standard" Білл Крістол, старший радник із зовнішньої політики сенатора Бенджаміна Кардіна Том Меліа, та та інші.

Акція почалась о 14:00 за Вашингтоном, 21:00 за Києвом. У соцмережі Фейсбук свою присутність на події підтвердили майже 500 людей. Пряму трансляцію із місця події веде журналістка Голосу Америки, Катерина Лісунова.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG