Спеціальні потреби

Після стрілянини в школі на Флориді російські боти посилили пропаганду на підтримку зберігання зброї


Уже наступного дня дня після трагічної в наслідках стрілянини у середній школі на Флориді на сторінках у Twitter з’явилася велика кількість матеріалів на підтримку зберіганння зброї. Ці сторінки пов’язані з російськими акаунтами.

Інтернет-сторінка Hamilon 68, яка стежить за російськими акаунтами, пов’язанами з кампанією поширення впливів, виявила в четвер чимало пов’язаних з такими гаслами, як Parkland, guncontrolnow, Florida and guncontrol, а також Nikolas – іменем особи, звинуваченої в застосуванні зброї у школі, повідомляють ЗМІ.

Інша інтернет-сторінка, пише видання The Hill, яка належить Robhat Labs та Botcheck.me, що пов’язані з політичною пропагандою, виявила, що всі вислови, що складаються з провідних двох слів у Twitter наступного дня після стрілянини, за винятком President Trump, пов’язані з атакою, про що повідомляє Wired.

Botcheck.me стежить не лише за ботами, пов’язаними з кампанією поширення впливів, а також Ash Bhat. Один з основоположників проекту, заявив Wired, що він не хоче робити здогадів про те, хто керує акаунтами, за якими спостерігає його інтернет-сторінка. Деякі оператори створюють гаштаґ і поширюють їх доти, доки їх хтось не відкриє.

Це виявлено вже наступного дня після трагедії в середній школі у місті Паркленд на Флориді в середу, в результаті загинуло 17 людей.

Такі інциденти часто відкривають шлях до дебатів про контроль за вогнепальною зброєю, дуже суперечливим питанням у Сполучених Штатах.

Як пише видання The Hill, пов’язані з конкретними подіями теми надійшли понад рік тому з російських акаунтів після того, як американські розвідувальні агентства оприлюднили результати розслідування щодо втручання РФ в президентську кампанію. Директор національної інтелігенції Ден Коутс попередив законодавців, що Росія знову втручатиметься в проміжні вибори в листопаді цього року. Він сказав, що можна сподіватьися, що Росія вдаватиметься до пропаганди, соціальних медіа та підставних осіб для ширення політичних впливів у Сполучених Штатах.

Дивіться також: Британія офіційно звинувачує Росію у кібернападі на Україну

Британія офіційно звинувачує Росію у кібернападі на Україну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG