Спеціальні потреби

Росія повинна повернути Україні контроль над її територією, визначеною міжнародними кордонами – посол США в Росії Гантсман


Новопризначений посол США в Росії Джон Ганстман заявив, що відновлення суверенітету України та повернення Північної Кореї до столу переговорів стануть центральними питаннями його роботи над покращенням взаємин з Росією. Про це дипломат заявив під час церемонії складання присяги у якості нового посла США в Росії у його рідному штаті Юта.

Колишній губернатор Юти сказав, що рівень довіри між США та Росією низький, тому що багато американців вважають, що Росія хоче підірвати демократичні засади Америки. «Це вже не питання лише однієї партії на політичному рівні», - заявив Гантсман.

Ганстман каже, що хоче покращити відносини між країнами, але перший крок – це повернення Україні контролю над територією, окресленою міжнародно визнаними кордонами. «Це питання, яке стосується не лише США, але і Європи, Канади і фактично кожної розвинутої країни», - додав він.

На церемонії складання присяги, він також говорив про необхідність повернення Північної Кореї до столу переговорів та подолання Ісламської держави.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG