Спеціальні потреби

Президент Трамп проводить серію чергових телефонних розмов зі світовими лідерами


У Білому домі повідомляють, що Дональд Трамп у неділю проводить чергову серію телефонних переговорів з закордонними лідерами, зокрема з королем Саудівської Аравії, лідерами Об'єднаних Арабських Еміратів та Південної Кореї.

А суботу президент США спілкувався телефоном з лідерами Німеччини, Франції, Японії та Австралії. А також провів 50-ти хвилинну розмову з президентом Росії.

У короткому повідомленні Білого Дому про цю розмову говориться, що Володимир Путін зателефонував Дональду Трампу аби привітати зі вступом на президентську посаду. Сторони спілкувалися на різні теми, від співпраці у боротьбі з ІДІЛ до «зусиль у досягненні більшого миру у світі, включаючи Сирію». У Білому Домі кажуть, цей дзвінок був суттєвим початком покращення відносин між США та Росією.

У Кремлі додали, що розмова також торкнулася України. Про подробиці не повідомляється.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG