Спеціальні потреби

В провінції Ідліб підпалили направлені для евакуації автобуси


Кілька автобусів, які мали евакуювати мешканців захоплених повстанцями селищ аль-Фуа та Кефрая у провінції Ідліб, були підпалені – повідомляють Сирійська обсерваторія прав людини та сирійські ЗМІ. Сирійська урядова коаліція пообіцяла дозволити евакуацію повстанців та цивільних зі східного Алеппо в обмін на звільнення мешканців аль-Фуи та Кефраї, населених переважно шиїтами.

На відео, розміщеному в соціальних мережах показано чоловіків, які біля палаючих автобусів розмахують зброєю та викрикують: «Бог великий». Урядове телебачення каже, що атаки здійснили озброєні терористи – термін, який урядові ЗМІ використовують для повстанців, які воюють проти режиму Ассада. Урядовий телеканал Маядін заявив, що за нападом стоїть група повстанців, раніше відома як Фронт Нусра.

У той час, сирійські ЗМІ також повідомляють, що автобуси з повстанцями та їхніми родинами вже почали виїжджати зі східного Аллеппо. Втім, офіційного підтвердження початку евакуації поки що нема. На евакуацію в неділю на місцевій площі зібралось 15 тисяч людей. Багато з них провели ніч на вулиці при мінусовій температурі.

XS
SM
MD
LG