Спеціальні потреби

Трамп невдало шукає підтримки чорношкірих американців


Кандидат від республіканської партії Дональд Трамп, майже не витрачає грошей на рекламу, але завдяки своїм скандальним заявам, домінує у медіа просторі. Так, Дональд Трамп опинився під шквалом критики після того, як прокоментував на Твітері і включив у свою промову коментар про вбивство родички баскетбольної зірки Двейна Вейда. Жінка загинула від випадкової кулі під час стрілянини на вулиці Чикаго.

Трамп звинувачує Адміністрацію Обами та Гілларі Клінтон у провальній політиці, яка призвела до хвилі насильства у громадах афроамериканців, і обіцяє швидко все виправити. Критики кажуть, Трамп шукає політичної вигоди від горя людей. Днями раніше Дональд Трамп закликав афроамериканців голосувати за нього у листопаді. Сьогодні, його підтримка серед чорношкірого населення становить від 1 до 5 відсотків.

Газета New York Times в неділю опублікувала матеріал про те, що будівельний магнат Трамп, який вперше претендує на виборну посаду, і його покійний батько дискримінували чорношкірих, намагаючись не здавати їм житло в побудованих ними будинках в Нью-Йорку в 1970-х. Газета пише, що тоді федеральна влада порушили справу, звинувачуючи їх в расових забобонах, але Трампу вдалося врегулювати суперечку в досудовому порядку, не визнаючи провину.

Штаб Трампа заявив, що кандидат планує відвідати громади, де проживають афроамериканці, щоб напряму звернутися до них за підтримкою. Зокрема, республіканський кандидат збирається зробити зупинку в Детройті - центрі автомобільної промисловості США, що переживає нелегкі часи.

Кілька днів тому Клінтон обрушилася на Трампа з самої різкою критикою за всю кампанію, звинувативши його в тязі до підтримки організацій, які проповідують расову ізоляцію.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG