Спеціальні потреби

35 цивільних загинули внаслідок турецьких авіаударів по Сирії


Сирійські повстанці за підтримки Туреччини в неділю відбили щонайменше чотири села і одне місто у очолюваних курдами сил на півночі Сирії. Раніше базована в Великобританії Сирійська Обсерваторія прав людини повідомила, що внаслідок здійснених Туреччиною авіаударів по північній Сирії загинуло принаймні 35 цивільних. Наглядова організація каже, що 20 з них були мешканцями населеного пункту Джуб-аль-Куса, яка контролюється бійцями – союзниками підтримуваних курдами Сирійських Демократичних Сил. Внаслідок другого авіаудару біля міста аль-Армана загинуло 15 цивільних, 20 отримали поранення.

В суботу на півночі Сирії відбулось протистояння між підтримуваними Туреччиною військовими та курдськими бойовиками. Інформаційне агентство Туреччини повідомляє про загибель одного солдата та поранення трьох внаслідок внаслідок ракетного нападу з боку курдських бойовиків. У Туреччині угруповання «Робітнича партія Курдистану» визнана терористичним. Попри те, що загони оборони курдів воюють проти угруповання «Ісламська держава», турецька влада мотивує свої удари по них тим, що хоче попередити захоплення ними території біля сирісько-турецького кордону і подальшого об’єднання з РПК.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG