Спеціальні потреби

Опитування: 63% американців вважають, що міжрасові взаємини у США є проблемою


Опитування, проведене виданням Вашингтон Пост та каналом ABC показало, що 63% американців вважають, що міжрасові відносини у США у поганому стані. Лише на початку цього року за даними іншого опитування таких людей було 48%. Серед афро-американського населення 72% мають песимістичні настрої щодо цього питання.

Така поляризація американців може зіграти на руку кандидату в Президенти Гілларі Клінтон. Адже, за даними опитування, 58% громадян вірять, що вона може вирішити расову проблему. І лише 26% виборців думають, що з расовим протистоянням може впроратись її суперник Дональд Трамп, пропри його заяви про те, що «він найменш расово упереджена людина, яку можна зустріти».

Опитані також запропонували шляхи покращення ситуації: розширити діалог про расу, провести реформу кримінального правосуддя та посилити вплив політичних лідерів у цьому питанні.

У своєму тижневому зверненні у суботу президент Обама сказав, що Америка повинна почати відверту бесіду про расу. «Ми повинні бути спроможними говорити про ці питання, чесно і відверто, не лише у комфорті наших соціальних кіл, але і з людьми, які виглядають по-іншому та дотримуються іншої точки зору», - сказав Обама.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG