Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон пояснила ФБР використання нею приватного електронного сервера


Зустріч тривала більше трьох з половиною годин.

Як заявив прес-секретар передвиборної кампанії Гілларі Клінтон, в суботу ймовірний кандидат в президенти від Демократичної партії зустрілася з представниками ФБР для бесіди про використання нею приватного сервера електронної пошти в період перебування на посаді Держсекретаря. Бесіда, що тривала близько трьох з половиною годин, відбулася в штаб-квартирі ФБР у Вашингтоні.

«Сьогодні вранці держсекретар Клінтон в добровільному порядку розповіла про те, як вона, будучи держсекретарем, розпоряджалася своєю електронною поштою. Вона була рада посприяти Міністерству юстиції підбити підсумки розгляду цієї справи», - написав прес-секретар кампанії Клінтон Нік Меррілл в електронному листі, зверненому до ЗМІ.

Поважаючи процедуру слідства, вона утримається від подальших публічних коментарів на цю тему», - зазначив Меррілл.

Зустріч відбулася після заяви глави Міністерства юстиції США Лоретти Лінч про намір прийняти рекомендації співробітників Мін'юсту і співробітників ФБР, які ведуть розслідування справи про використання Клінтон приватного сервера електронної пошти. Очікується, що розслідування ФБР буде завершено найближчим часом. Експерти-юристи заявили, що не очікують пред'явлення передбачуваному кандидату на пост президента від Демократичної партії будь-яких кримінальних звинувачень.

Виступаючи в п'ятницю на саміті в Колорадо, Лінч підкреслила, що співробітники ФБР і слідчі Міністерства юстиції працюють незалежно один від одного, і що проводиться ними розслідування було розпочато до того, як вона очолила міністерство. «Я з повною впевненістю припускаю, що прийму їх рекомендації, - сказала Лінч, яка має право піддати змінам будь-які можливі звинувачення проти Клінтон. Пізніше глава Мін'юсту заявила, що «прийме» вердикт ФБР.

Зауваження Лінч були зроблені з приводу несподіваної зустрічі, що відбулася кілька днів тому між нею і чоловіком Клінтон, колишнім президентом США Біллом Клінтоном, яка, на думку багатьох законодавців-республіканців дискредитує розслідування справи про електронну пошту. Лінч заявила, що зустріч не мала ніякого відношення до питання, що знаходиться на її розгляді.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG