Спеціальні потреби

Путін назвав Трампа «яскравою» людиною


За лаштунками Санкт-Петербурзького економічного форуму російський очільник дав розлоге інтерв’ю журналісту CNN

В інтерв’ю CNN Путін заявив, що підтримує включення до сирійського уряду представників опозиції. Разом з тим російський очільник відкинув ідею, що нинішній президент Сирії Башар Асад повинен залишити крісло негайно. Під час інтерв’ю за лаштунками Санкт-Петербурзького міжнародного економічного форуму Путін сказав, що єдиний шлях забезпечити демократичний режим в Сирії – це прийняття нової конституції та проведення виборів на всіх рівнях влади на основі нового головного закону.

Пропозиції США по Сирії він назвав «достатньо прийнятними», додавши при тому, що будь-яке врегулювання ситуації повинно «проходити з урахуванням нинішніх реалій». Путін уникнув прямої відповіді журналіста CNN відносно заяви Асада, що той забере кожний дюйм сирійської території. Натомість, російський президент сказав, що до переговорів повинні бути залучені всі зацікавлені сторони, в тому числі і американці, яких він назвав «своїми партнерами».

Адміністрації Обами продовжує наполягати, що Асад повинен піти з президентського поста негайно. Путні назвав це недосяжною метою і додав, що таким чином не можна досягти змін у Сирії.

Під час розмови Путні також прокоментував президентські вибори в США. Він сказав, що буде працювати з будь-яким президентом, за якого проголосують виборці, підтвердивши, однак, свою попередню заяву про те, що Дональд Трамп є «яскравою» людиною. Путін зауважив, що цінує заяви Трампа про його намір відновити повноцінні стосунки між Росією та США та підтримує такі зміни. Разом з тим, конкретної відповіді на питання щодо його ставлення до кандидата від демократів Гілларі Клінтон він уникнув, сказавши лише, що не мав нагоди працювати з нею напряму

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG