Спеціальні потреби

Королева краси “Міс Діаспора” допомагає українським дітям


“Міс Діаспора” віддала свої призові гроші на доброчинність. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

“Міс Діаспора” віддала свої призові гроші на доброчинність. Відео

Подарунки від американських благодійників отримали вихованці київського садочку для дітей з обмеженими можливостями. “Міс Діаспора” – королева краси з Чикаго вирішила віддати свої призові гроші на доброчинність.

У київський дитсадок “Родина” для дітей з обмеженими можливостями не часто заходять гості, проте сьогодні саме такий день. Приїхали благодійники з Америки, привезли подарунки.

«Міс Діаспора» 2015 Євгенія Борідка, американка родом із Полтави, виграла минулорічний конкурс краси у Чікаго, а свій приз – 1000 доларів- вирішила віддати на благодійність. Тепер їздить із доброчинною місією по дитбудинках України. Каже – українська діаспора Америки відрядила її з наказом витратити гроші розважливо, на те, що справді потрібно. А дитсадку “Родина” потрібен миючий пилосос.

“Мені українська громада надала можливість передати гроші тим людям, які справді цього потребують. Я вирішила дати не тільки гроші, а те, що їм потрібно найбільше. Вони попросили прилад для вологого прибирання”, - розповідає Євгенія.

Цей дитсадок організували для своїх дітей самі батьки. Бо нинішня система дошкільного виховання досі не передбачає для неповносправних дітей іншої можливості, ніж сидіти за зачиненими дверима вдома. Благодійна допомога для їхньої громадської організації - на вагу золота.

«Діти дуже рухливі, діти постійно перебувають в цьому центрі з 8 до 5 години, деколи й довше. Деколи приходять й інші люди. Ми намагаємося, щоб була чистота. І тому цей пилосос – це нам дуже велика підтримка. Просто така елементарна річ, яка буденна для кожного, для нас ця покупка була б неможливою», - пояснює член правління ГО “Родина” Маріанна Онуфрик.

Сьогодні вони вівідують садок, а вчора були в онкоцентрі. У цьому благодійному турне «Міс Діаспора» подорожує з іншим американцем українського походження. Продюсер Алекс Гутмахер вже багато років продюсує в містах України благодійні концерти, збираючи гроші на пересувні мамографи для профілактики раку молочної залози.

“Головна мета –це придбання пересувних мамографів для областей України. В 2015-ому році придбали для Вінниці. Зараз буде Одеса, в наступному році – Київ”, - каже Алекс.

Він зайнявся благодійністю після того, як сам пережив рак. Алекс каже – якщо кожен буде небайдужим, то світ зміниться на краще.

XS
SM
MD
LG