Спеціальні потреби

Грецький парламент проведе голосування щодо подальших реформ


Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас у середу зустрівся з банкірами. Тим часом грецькі парламентарії почали термінові переговори про другий пакет реформ судової та банківської сфери, що є умовою отримання допомоги від ЄС.

У понеділок після тритижневої перерви відкрилися грецькі банки, однак контроль над рухом капіталу залишається.

Під час зустрічі з банкірами Ципрас наголосив потребу в стабільній банківській системі.

Виступаючи перед журналістами після зустрічі з прем’єр-міністром, президент Hellenic Bank Association Лука Кацелі сказав, що в поверненні банків до нормальної діяльності зацікавлені всі.

Очікується, що грецький парламент проведе голосування щодо майбутнього збанкрутілих банків і пришвидшення законодавчого оформлення процесу отримання допомоги – ці дві умови висуває ЄС і МВФ для початку переговорів.

Це голосування викликає менше суперечностей, аніж пакет, який прийняли минулого тижня, про скорочення витрат і пенсійної реформи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG