Спеціальні потреби

Європа очікує від Греції план для отримання фінансової допомоги


Алексіс Ципрас
Алексіс Ципрас

Європа очікує від серйозно заборгованої Греції найновіший план для отримання фінансової допомоги. Прем’єр-міністр Алексіс Ципрас має представити пакет реформ, який повинен зберегти Афіни у зоні євро, до якої належить 19 країн.

Греція має час до півночі за місцевим часом передати економічний план в заміну на нову трирічну допомогу для наповнення грецьких банків і збереження країни від банкрутства. Міжнародні кредитори, Міжнародний валютний фонд, Європейський центральний банк і європейські сусіди Греції планують вивчити пропозицію перед тим, як її розглянуть європейські лідери на екстрених нарадах в неділю.

Тимчасом у четвер зареєстровано різке зростання цін на біржі у зв’язку з надіями, що підірвані відносини Греції з рештою Європи можуть бути врятовані перед визначеним на неділю терміном. Цей термін був встановлений вісімнадцятьма країнами єврозони.

Прем’єр-міністр Ципрас уже обіцяв нові податки, імовірно на корпорації, готелі і люксусні тровари, а також пенсійну реформу, що стане «чинною негайно» в понеділок. У середу він сказав Європейському парламенту, що Греція запропонує конкретні й гідні довір’я реформи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG