Спеціальні потреби

Атаки сепаратистів посилюються – Порошенко


Президент України Петро Порошенко застеріг у вівторок, що війна з проросійськими сепаратистами може відновитися, оскільки українські військові повідомляють про значне посилення бойових дій сепаратистів і розширення їхньої площі попри угоду про припинення вогню.

Військовий речник повідомив про загибель одного українського солдата – це вже четверта жертва з української сторони за останні чотири дні, і ще 14 було поранено.

Сплеск бойових дій викликає занепокоєння, що перемир’я, якого досягли в Мінську, може припинитися. Обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні умов припинення вогню.

Виступаючи на конференції, покликаній запевнити західних симпатиків України в тому, що уряд у Києві здійснюватиме реформи, Порошенко сказав, що Київ не бачить іншого рішення конфлікту на сході країни, окрім переговорів і дипломатії.

Утім, він додав: «Ми досі перед загрозою війни».

«За минулу добу протистояння в зоні проведення АТО значно посилилося. Розширилася географія порушення бойовиками режиму припинення вогню», – сказав речник адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

XS
SM
MD
LG