Спеціальні потреби

Уряд США дозволив продаж бойових безпілотників союзникам


MQ-9 Reaper озброєний припасами лазерного наведення GBU-12 Paveway II та ракетами AGM-114 Hellfire.
MQ-9 Reaper озброєний припасами лазерного наведення GBU-12 Paveway II та ракетами AGM-114 Hellfire.

США вперше дозволили продаж бойових безпілотних літальних апаратів союзникам. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на прес-реліз поширений Державним департаментом США.

"США віддані найвищим стандартам у продажі, передачі та подальшому використанні зброї виробленої у США", - цитує видання повідомлення Держдепу.

Нова політика уряду США встановлює чіткий регламент експорту безпілотників, який за словами Держдепу, буде здійснюватись "індивідуально" включно зі "збройними системами".

Тренажер керування MQ-9 Reaper
Тренажер керування MQ-9 Reaper

“У час, коли інші країни починають більш регулярне використання безпілотних літальних апаратів і виникає їх комерційний ринок, на США покладено обов'язок гарантувати, що продажі, передача та подальше використання створених у США БПА відбуваються відповідально та у відповідності до інтересів нацбезпеки та зовнішньої політики США, включно з економічною безпекою, а також з американськими цінностями та міжнародними стандартами”, - цитує видання прес-реліз Держдепу.

Держдеп також заявив, що ухвалені норми вимагатимуть, щоб кожна нація-покупець надавала гарантії, що БПА будуть використовуватись відповідно до міжнародних законів, включно з міжнародними гуманітарними нормами та міжнародними законами щодо прав людини.

Дивіться також : Безпілотники можуть змінити ринок праці, сільське господарство

Безпілотники можуть змінити ринок праці, сільське господарство. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

XS
SM
MD
LG