Спеціальні потреби

Російська розвідка у США співпрацює із російським ЗМІ - Мін'юст США


Міністр юстиції США Ерік Гольдер
Міністр юстиції США Ерік Гольдер

Росія використовує певну державну "новинну організацію" для збору розвідданих у США. Про це йдеться у тексті звинувачення проти викритої ФБР шпигунської мережі Росії у Нью-Йорку, який оприлюднено на сайті Міністерства юстиції США.

Так, відповідно до свідчень спеціального агента ФБР викладених у документі, куратори затриманого у США підозрюваного у шпигунстві на користь Росії Євгена Бурякова, звертались до нього з проханнями сформулювати питання для співробітників "новинної організації", які ті могли би ставити під час інтерв'ю особами, які на думку Росії могли володіти цінною інформацією.

Відповідно до документів оприлюднених на сайті Міністерства юстиції США, куратори Бурякова в одному з випадків зазначили, що прохання підготувати питання для "новинної організації" з приводу Нью-Йоркської фондової біржі надійшли "з гори".

"Новинна організація" про яку йдеться ... використовується російською розвідкою для отримання розвідданих під прикриттям медіа роботи

На думку американських упорядників опублікованого документу, йшлося про питання, які "становили інтерес для російської економічної розвідки".

У іншому місці документу, його упорядник відзначає, що "з моєї підоготовки та досвіду, я знаю, що "новинна організація" про яку йдеться публічно називалась співробітникам Служби зовнішньої розвідки Росії, як організація, яка інколи використовується російською розвідкою для отримання розвідданих під прикриттям медіа роботи".

Ряд експертів вже відзначили, що "новинною організацією" про яку йшлося у перемовинах російських розвідників у США може бути агенція новин "Раша Тудей".

Дивіться також : На Донбасі більшість вважає українську мову та культуру своєю - соціологи

На Донбасі більшість вважає українську мову та культуру своєю - соціологи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

XS
SM
MD
LG