Спеціальні потреби

У столиці Ємену відбуваються бої між повстанцями та урядовими силами


Бойовики угруповання хутхі зіткнулися з урядовими силами у столиці Ємену біля палацу президента Абеда Раббо Мансура Хаді.

За словами свідків, під час боїв у Сані лунали постріли та гриміли вибухи, а мирні жителі втікали з місця події.

Представники влади пізніше повідомили, що обидві сторони погодилися припинити вогонь, але в місті й далі лунає стрілянина.

Сутички відбуваються через кілька днів після того, як хутхі викрали голову адміністрації та припинили зустріч, на якій обговорювали створення нової коаліції.

Повстанці-шиїти захопили владу в Сані у вересні після того, як увірвались у місто та згодом підписали угоду, що передбачала створення нового уряду.

Однак сутички в столиці та інших місцях тривали й після того. Повстанці та такі групи, як аль-Кайда на Аравійському півострові, змагаються за владу в країні, в якій не було миру з часу вигнання керівника держави три роки том.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG