Спеціальні потреби

У Європі затримали низку підозрюваних терористів


Верв’є
Верв’є

Більше двох десятків людей були заарештовані в Бельгії, Франції та Німеччини в ході пошуків підозрюваних екстремістів, у той час як через загрозу терористичних атак у регіоні підвищено готовність спецслужб.

Поліція заарештувала 12 осіб рано вранці в п'ятницю в околицях Парижа за підозрою у підтримці зв’язків з бойовиками, які вбили 17 осіб в окремих нападах у Парижі минулого тижня.

Крім того, на короткий час було евакуйовано один з паризьких вокзалів.

Міністр внутрішніх справ Франції заявив, що більше 120 тисяч поліцейських та військових були розміщені в різних містах Франції, щоб запобігти потенційним атакам.

У Бельгії влада заарештувала 13 осіб під час низки антитерористичних операцій по всій країні, заявивши, що підозрювані, як вважають, є членами ісламського угруповання, яке планувало напади на поліцейських.

Бельгійська поліція в ході операцій в четвер у місті Верв’є, недалеко від німецького кордону, вбила двох людей. Чиновники кажуть, що цей інцидент не має ніякого очевидного зв’язку з терактами, скоєними минулого тижня в Парижі.

У Німеччині поліція повідомила про арешт двох чоловіків у Берліні за підозрою у вербуванні бойовиків для угруповання «Ісламська держава» в Сирії.

Органи безпеки кажуть, що чоловіки були затримані в п'ятницю під час низки операцій, здійснених поліцейськими на 12 об'єктах у столиці Німеччини.

XS
SM
MD
LG