Спеціальні потреби

Білий дім: Голодомор в Україні - одне із найсерйозніших злодіянь минулого століття


Голодомор - особливо трагічна сторінка в історії України
Голодомор - особливо трагічна сторінка в історії України

Голодомор - особливо трагічна сторінка в історії України

У п’ятницю 21-го листопада прес-секретар президента США оприлюднив спеціальну заяву з нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору в Україні:

«Сьогодні ми приєднуємося до українців по всьому світу, в тому числі багатьох українських-американців, щоб вшанувати пам'ять мільйонів українців, які померли від голоду в 1932 і 1933 роках внаслідок варварської політики сталінського Радянського Союзу. Голодомор, або "смерть від голоду", залишається одним з найсерйозніших злодіянь минулого століття і є особливо трагічною сторінкою в історії України», - йдеться в заяві Білого дому.

«Тоді як страждання від Голодомору були безмірними, цьому штучно створеному голоду не вдалося зламати непереможний дух українського народу. Вшановуючи пам’ять жертв цієї трагедії, ми також віддаємо належне народові України за його витривалу силу, мужність та дух - якості, які українці продовжують проявляти сьогодні, перед лицем великої біди, і прагнуть побудувати більш процвітаючу, безпечнішу, і демократичнішу державу», - підкреслили в Білому домі.

«Об’єднавшись у пам'яті про мільйони невинних жертв Голодомору, ми також підтверджуємо нашу спільну відданість ідеї створення світлого майбутнього України і сприяння повазі до загальних прав людини і основних свобод, які є невід'ємним правом всього людства», - зазначається у заяві Білого дому з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG