Спеціальні потреби

На розгляді в Конгресі знаходиться програма з лендлізу для України


Конгресмен Майкл Берджес: Україні потрібна зброя
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Конгресмен Майкл Берджес: Україні потрібна зброя

У разі, якщо законопроект буде ухвалено, то Україна зможе отримати зброю, боєприпаси та спорядження.

На слуханням виступив конгресмен від Республіканської партії Майкл Берджес. Він заявив, що вибори, незважаючи на усю складність ситуації в Україні, відбулися і українці продемонстрували, що їх майбутнє пов’язано з Заходом.

"Українці хочуть жити в об’єднаній, незалежній, стабільній і процвітаючій демократії. І без сумніву, війна на Донбасі ускладнює реформаторські зусилля. Російська агресія зробила Україну більш об’єднаною, більш демократичною і, що іронічно, більш прозахідною. Результати останніх виборів це підтвердили", - заявив конгресмен Майкл Берджес.

Конгресмен вважає, що в Україні настав найкращий момент для консолідації демократичних цінностей і нова влада має скористатися цим моментом для добробуту країни. Сполучені Штати, за його словами, зроблять усе можливе, щоб допомогти Україні.

"Ми, Конгрес як інституція, стоїмо на позиції солідарності з Україною. Сполучені Штати вже надали фінансову та матеріальну допомогу Україні, але беручи до уваги постійну агресію і брак поваги до мирного плану, який Росія демонструє у ставленні до українського народу, насправді Україна потребує більше ніж просто грошей. Україні потрібна зброя, боєприпаси, бронежилети і засоби зв’язку. Я подав законопроект H.R. 5315, який створює програму з ленд-лізу та дозволяє Президентові США передати певну зброю та устаткування Україні. Безперечно, що фінансова допомога важливі, так само важливі зброя та боєприпаси, щоб відбити російські війська, які вторглися до суверенної країни", - додав Майкл Берджес.

У разі, якщо законопроект буде ухвалено, то Україна зможе отримати протитанкову зброю і боєприпаси, протиповітряну зброю, стрілецьку зброю, у тому числі пістолети, штурмові гвинтівки, гранатомети, кулемети, снайперські гвинтівки, тощо. Багатоцільові автомобілі, човни, бронежилети, системи управління вогнем, далекоміри. Устаткування для виявлення та знешкодження саморобних вибухових пристроїв, системи хімічного, біологічного та радіаційного захисту.

Дивіться також: Росія зробила Радбез ООН недієздатним?

Росія зробила Радбез ООН недієздатним?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

XS
SM
MD
LG