Спеціальні потреби

У США відзначають День ветеранів


Церемонія відзначення Дня ветеранів у Конкорді, штат Масачусетс, США
Церемонія відзначення Дня ветеранів у Конкорді, штат Масачусетс, США

Великий концерт у Вашингтоні – одна з багатьох подій, яка відбудеться у рамках відзначення Дня ветеранів у Сполучених Штатах.

Очікують, що до 800 тисяч людей зберуться на Національній алеї перед Капітолієм, щоб послухати легенду рок-н-ролу Брюса Спрінгстіна, ритм-енд-блюзову співачку Ріанну, знамениту «Металліку», що грає важкий рок, зірку кантрі-музики Керрі Андервуд та інших виконавців.

Організатори сподіваються підвищити обізнаність громадян з організаціями, які допомагають військовим ветеранам після того, як ті виходять у запас.

Уперше День ветеранів відзначили у США 1919 року як День перемир’я після підписання 11 листопада 1918 року у Версалі (Франція) угоди, яка ознаменувала закінчення Першої світової війни між Німеччиною та союзними державами Британії, Франції та США.

День перемир’я був офіційним святом у США з 1938 року до 1954 року, коли після Другої світової та Корейської воєн його перейменували на День ветеранів.

День ветеранів також збігається з іншими святами на честь закінчення Першої світової війни, зокрема з Днем пам’яті в Британії та державами Співдружності – Австралії та Канаді.

XS
SM
MD
LG