Спеціальні потреби

НАТО заявляє про збільшення чисельності військ РФ на українському кордоні


Штаб-квартира НАТО в Брюсселі
Штаб-квартира НАТО в Брюсселі

НАТО відзначає збільшення чисельності російських військ і військової техніки на кордоні з Україною і перевіряє повідомлення про входження російських танків на територію Східної України, повідомило в п'ятницю анонімне джерело в Альянсі.

«Ми отримали повідомлення про те, що російські війська і танки перетнули кордон між Україною і Росією та займаємося перевіркою цих повідомлень. При цьому ми можемо підтвердити збільшення чисельності російських військ і військової техніки на кордоні з Україною», - заявило джерело.

«Якщо інформація про перетин кордону підтвердиться, це стане черговим свідченням російської агресії і прямої участі в дестабілізації України», - додав він після того, як українські збройні сили повідомили про те, що з боку Росії на територію України увійшла колона з 32 танків, гаубичних артилерійських систем і вантажівок.

Якщо підтвердяться заяви українських військових про те, що в четвер Росія вторглася на її територію з військовою технікою, то у міжнародного співтовариства з'являться серйозні питання про справжню прихильність Кремля підписаним мирним домовленостям.

Дивіться також: НАТО повідомляє про «незвичайну» активність авіації РФ над Європою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG