Спеціальні потреби

Генсек ООН: «Вибори» на Донбасі - «контрпродуктивні»


Пан Ґі Мун, генеральний секретар ООН
Пан Ґі Мун, генеральний секретар ООН

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун виступив із критикою незаконних «виборів» на підконтрольній бойовикам частині територій Донецької і Луганської областей України. Пан Ґі Мун назвав проведення сепаратистами голосування 2 листопада недоречним і контрпродуктивним розвитком ситуації.

Під час виступу у штаб-квартирі ОБСЄ у Відні у вівторок Пан Ґі Мун також наголосив, що ситуація в Україні і далі викликає глибоке занепокоєння, і її вплив нині поширюється за межі регіону.

«Так звані «вибори» на сході країни, що пройшли минулої неділі, - недоречний і контрпродуктивний розвиток. Я закликаю усі зацікавлені сторони негайно підтвердити свою відданість духу Мінського протоколу та меморандуму».

Генсек закликав усі сторони конфлікту до втілення Мінських домовленостей, які передбачають, зокрема, проведення місцевих виборів на Донбасі за українським законодавством.

Членами ОБСЄ є 57 країн, в тому числі – Україна та Росія.

Сепаратистські «вибори» не визнали і засудили також ЄС і США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG