Спеціальні потреби

Генсек НАТО: «вибори» сепаратистів прямо суперечать мінським домовленостям


Єнс Столтенберґ, генеральний секретар НАТО
Єнс Столтенберґ, генеральний секретар НАТО

«Заплановані "вибори", організовані самопроголошеними збройними бунтівними угрупованнями в частинах Донецької та Луганської областей в неділю, підривають зусилля, спрямовані на вирішення конфлікту. Вони порушують закони України та прямо суперечать мінським домовленостям, які спільно підписали, серед інших, представники двох самопролошених "республік" та Російської Федерації» - йдеться в заяві генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберґа.

Заяви російських чиновників про те, що Росія має намір визнати так звані "вибори", свідчать про те, що Росія «продовжує свої зусилля щодо дестабілізації ситуації в Україні».

Столтенберґ також нагадав, що країни НАТО, в рамках широкого міжнародного співтовариства, чітко дали зрозуміти, що вони не визнають так звані сепаратистські вибори.

«НАТО повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Я закликаю Росію поважати свої мінські зобов'язання, які могли б допомогти прокласти шлях для мирного вирішення ситуації», - зазначається в заяві генсека Північноатлантичного альянсу.

Дивіться також: Керрі засудив "вибори»" сепаратистів

XS
SM
MD
LG