Спеціальні потреби

Порошенко у США : Україна прагне вибороти мир


Порошенко у Конгресі
Порошенко у Конгресі

Україна ставить за мету отримати мир. Про це президент України Петро Порошенко заявив у ході виступу в аналітичному центрі "Атлантична рада", де у четвер йому було вручено премію "Global Citizen Award" головою Сенатського комітету із закордонних відносин Робертом Менендесом.

Президент України у ході виступу відзначив, що українська економіка не зможе вижити в умовах війни. Порошенко також наголосив, що важливі реформи мають відбуватись негайно, не чекаючи завершення збройного конфлікту.

За його словами, реформи є питанням виживання України. Петро Порошенко також наголосив, що Київ конче потребує зброї для того, щоб "не допустити нових воєн".

Відповідаючи на питання про можливі дії Києва у випадку ескалації конфлікту Росією та провалу перемир'я, він заявив, що у такому випадку він та вся Україна стануть до бою. Петро Порошенко підкреслив, що у той час, як для нього відповідь на це питання очевидна - важливо те, як поведе себе у випадку агресії проти України Захід.

Президент України також наголосив на важливості проведення парламентських виборів і тому, що саме вони мають забезпечити представленість людей Донбасу у владі. Петро Порошенко особливо відзначив, що українське суспільство якісно змінилось у результаті Революції Гідності, і отримало президента нової якості. Наступним кроком має стати отримання нового парламенту - наголосив президент.

Петро Порошенко навів приклад неефективності Ради, заявивши, що лише особиста присутність президента гарантує проходження через нинішній парламент важливих законоів.

Президент України також озвучив свої вимоги до президента Росії Володимира Путіна : вивести з України війська, закрити кодон та звільнити заручників.

Петро Порошенко також дав високу оцінку підтримці з боку Америки, Канади та Європи, і наголосив, що Україні особливо необхідні "єдність та солідарність" з боку світової спільноти.

"Нам потрібно, щоб світ говорив з агресором єдиним голосом", - заявив Петро Порошенко.

"Ми переможемо у цій боротьбі, лише якщо будемо єдині", - заявив він.

Президент України наголосив, що відношення Путіна до кризи в Україні є дуже "емоційним та непередбачуваним".

​ ​При цьому президент України відзначив, що хоча Україна "достатньо ввічлива, щоб не просити про "членство у НАТО зараз", він просить Альянс "мати Україну на увазі у майбутньому".

Велику увагу у своєму виступі президент України приділив подвигу українського народу, його героям, його звитязі у ході Революції Гідності та збройній обороні України.

"Я пишаюсь моєю країною, я гордий бути українцем" - заявив Петро Порошенко у промові, яка на думку багатьох присутніх відзначалась надзвичайною щирістю та емоційністю.

До вашої уваги : Відео виступу Петра Порошенка в аналітичному центрі "Атлантична Рада"

Дивіться також : США зроблять все, щоб захистити союзника - американські законодавці

США зроблять все, щоб захистити союзника - американські законодавці
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

XS
SM
MD
LG