Спеціальні потреби

Дії Путіна небезпечні та безвідповідальні - міністр оборони США


Міністр оборони США закликав Росію вивести свої свої війська з України та Грузії, і засудив окупацію українського Криму.

Перебуваючи з офіційним візитом у Тбілісі, Чак Гейґел сказав: «Поглиблення зв'язків між НАТО і Грузією особливо важливе, враховуючи небезпечні та безвідповідальні дії президента Путіна. Його незаконна анексія Криму, яку Сполучені Штати не визнають, і тривала військова кампанія, яку Росія постійно нарощує у східній Україні, є великою загрозою стабільності в регіоні. Як це було у Грузії з її міжнародновизнаними кордонами.Сполучені Штати продовжують закликати Росію повністю вивести війська з кордонів Грузії, і ми вітаємо стримування, яке демонструє Грузія. Росія своїми діями у Грузії та в Україні кидає довготерміновий виклик, до якого США та наші партнери ставляться дуже серйозно».

Російська агресія насправді зробила міцнішими відносини США з Україною та Грузією, - зазначив міністр оборони США. Водночас колега Гейґела - міністр оборони Грузії назвав російське вторгнення в Україну продовженням напруги ще з часів грузинсько-російської війни.

«Звичайно, ми засуджуємо агресію Росії проти суверенної України і анексію Криму. Але дозвольте вам нагадати, що це продовження того, що пережила Грузія в останні 20 років, і особливо у період останньої жорстокої війни проти Грузії у 2008-му. Для нас дуже боляче бачити, що світ був не в змозі стримати агресивну поведінку Росії, і тепер ми платимо іншу ціну за це», - сказав Іраклі Аласанія, міністр оборони Грузії.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG